Pokoje

Pensjonat Jastrzębia Turnia dysponuje łącznie 82 miejscami noclegowymi w 29 pokojach.

Pokój dwuosobowy

Dwuosobowe pokoje z łazienką z kabiną prysznicową lub wanną,  suszarką, ręcznikami oraz galanterią hotelową. Wyposażone między innymi w płaski telewizor oraz stół  i drewniane krzesła.  Urządzone z nutą góralskiego akcentu.

2 pojedyncze łóżka

Pokój dwuosobowy z balkonem

Dwuosobowe pokoje z balkonami idealne dla par. Wykończone z nutą góralszczyzny,  wyposażone między innymi w płaski telewizor oraz stół i drewniane krzesła. W każdym  pokoju łazienka z kabiną prysznicową, suszarką, ręcznikami oraz galerią hotelową.

1 łóżko podwójne lub 2 pojedyncze

Pokój trzyosobowy

Trzyosobowe pokoje z łazienką z kabiną prysznicową lub wanną, suszarką, ręcznikami oraz galanterią hotelową. Urządzone w regionalnym stylu, wyposażone między innymi w płaski telewizor, stół i drewniane krzesła.

2 łóżka pojedyncze + 1 łóżko podwójne lub 3 łóżka pojedyncze

Pokój trzyosobowy z balkonem

Trzyosobowe pokoje z balkonami, z widokiem na ogród, słuchać delikatny szum strumyku. Urządzone z nutą góralszczyzny, wyposażone między innymi w płaski   telewizor, stół i drewniane krzesła. W każdym pokoju łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, suszarką, ręcznikami oraz galanterią hotelową.

2 łóżka pojedyncze + 1 łóżko podwójne

Pokój czteroosobowy

Czteroosobowe pokoje z łazienką z prysznicem lub wanną, suszarką, ręcznikami oraz galanterią hotelową. Urządzone w góralskim stylu, wyposażone między innymi w płaski telewizor, stół i drewniane krzesła.

4 łóżka pojedyncza lub 2 łóżka pojedyncze + 1 podwójne lub 2 łóżka podwójne

Pokój typu LUX z balkonem

Rodzinne pokoje typu studio z dużym balkonem,  składają się z sypialni i salonu. Urządzone w regionalnym stylu. Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy łóżko małżeńskie i rozkładaną sofę lub dwa rozkładane fotele. Wyposażone w duży płaski telewizor, lodówkę. W salonie komplet  wypoczynkowy. W każdym pokoju łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, ręczniki, suszarka oraz galanteria hotelowa.

1 łóżko podwójne + 2 łóżka pojedyncze

Pokój typu LUX

Rodzinny pokój typu studio przeznaczony dla rodzin z dziećmi lub przyjaciół, składający się z sypialni i salonu. Wyposażony w stylowe meble koloru czereśni antycznej.  W sypialni łóżko małżeńskie, a w salonie komplet wypoczynkowy, duży płaski telewizor.  Łazienka z wanną, suszarką, ręcznikami i galanterią hotelową.

1 łóżko małżeńskie + dwuosobowa sofa rozkładana

Apartament z tarasem

To nowocześnie  urządzony  apartament z motywami regionalnymi składający się z dwóch części. Małej wydzielonej sypialni z łóżkiem małżeńskim i dwupoziomowego salonu podzielonego na strefę wypoczynkową i część do pracy. Wyposażony w duży płaski telewizor, lodówkę. Łazienkę wyposażono w kabinę prysznicową, suszarkę, ręczniki i galanterię hotelową.

1 łóżko małżeńskie + 2 rozkładane sofy dwuosobowe

Lokalizacja

Pensjonat Jastrzębia Turnia

ul. Kościeliska 40a
34-500 Zakopane

Recepcja 24h:
tel. +48 18 206 38 56, +48 510 281 370

adres e-mail: [email protected]

Nasi partnerzy

Chochołowskie termy zniżka 10% Karta dużej rodziny zniżka